Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264123636 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| A.B.S. | 36624 |
| ACAUTO | AC-JBA1704 |
| AS-PL | A5194, A5198 |
| ASHIKA | 002-S417 |
| BGA | CH5313, HK5794 |
| BOSCH | 0 986 045 731, 1 986 A01 596 |
| BREMBO | P 59 014 |
| BTS Turbo | G103158, G106778 |
| BV PSH | 052.000.605.136, 175.507.080.080 |
| DACO | 323603 |
| DELPHI | LP590 |
| ERA | 211177R |
| EUROTEC | 12060777 |
| FEBI BILSTEIN | 17716 |
| GM | AG0429, AG0429RB, RTR8126 |
| HC-Cargo | F 032 113 634, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 133 704, F 032 133 705, F 032 139 187, F 032 140 087, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 333 112, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8DB 355 007-381 |
| HITACHI | LR190742 |
| JAPANPARTS | ALS417 |
| JAPKO | 2S417 |
| JP GROUP | 1219301100, 1263700410 |
| KAMOKA | JQ1011218 |
| LUCAS | LRA01713 |
| MAGNETI MARELLI | 363916060367, 363916060368 |
| MAXGEAR | 19-0401 |
| MEAT & DORIA | 55351023 |
| MEYLE | 025 210 5015, 025 210 5015/PD, 025 210 5115 |
| MITSUBISHI | A002TB2891, A002TB2891ZC, A002TB2981, A002TB2991, A002TB2991AM, A002TB6291, A002TB6291AM, A2TB2891, A2TB2891ZC, A2TB2981, A2TB2991, A2TB2991AM, A2TB6291, A2TB6291AM |
| RIDEX | 3405B0107, 3405B0141, 3405B2162, 3405B2320, 3405B3358, 3405B3361, 402B0038, 402B0038P |
| SAAB | 32006062 |
| SKF | VKBP 90736 |
| SRLine | S70-1024 |
| STELLOX | 06-10483-SX, 11-25001-SX, 250 010-SX |
| SUBARU | 23700AA31A, 23700AA370, 23700AA37A, 23700AA390, 23700AA430 |
| TOMEX Brakes | TX 11-60, TX 11-61 |
| TRW | GDB914 |
| VAICO | V40-8014, V40-8017, V40-8019 |
| VALEO | 444668, 598243 |
| WILSON | 90273233, 90273261, 90273309 |