Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264015078 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 75A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1407, AC-JBA1713 |
| AS-PL | A2131S, A5327 |
| ASHIKA | 002-S408, 002-S410 |
| BOSCH | 0 986 045 711 |
| BTS Turbo | G103138 |
| BV PSH | 052.000.166.136, 052.000.753.136, 052.001.057.136, 053.000.136.136, 053.000.151.136 |
| ERA | 209140A, 214006, 215623, 216324, 218025, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060323, 12060324 |
| GM | RTR8119 |
| HC-Cargo | F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 135 952, F 032 140 087, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 231 510, F 032 333 112, F 032 333 119, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| JAPANPARTS | ALS408, ALS410 |
| JAPKO | 2S408, 2S410 |
| LUCAS | LRA01845, LRB00338 |
| MITSUBISHI | A002T37391, A002T37391A, A002T37391AC, A002T37391AM, A002T37391ZC, A002T39091, A002TA7591, A002TA7691, A003TA5981, A2T37391, A2T37391A, A2T37391AC, A2T37391AM, A2T37391ZC, A2T39091, A2TA7591, A2TA7691, A3TA5981 |
| RIDEX | 4G1269, 4G1269R, 4G1669R |
| SUBARU | 23700AA111, 23700AA202, 23700AA211F, 23700AA280, 23700AA290 |
| VALEO | 444611 |
| WILSON | 90273183, 90273227 |