Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264293995 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,9kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 65mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 49mm |
| AS-PL | S5018, S5332S, S6062, S6253S |
| BTS Turbo | S102237 |
| EUROTEC | 11040885 |
| HC-Cargo | F 032 111 552 |
| LUCAS | LRS04001 |
| RIDEX | 2S0114R, 2S0664 |
| SUBARU | 23300AA650 |