Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264096794 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33mm |
| ACAUTO | AC-JBS0670 |
| AS-PL | S2097S, S5023, S5629PR, S6328S |
| ASHIKA | 003-S194, 003-S204, 003-S211 |
| BOSCH | 0 986 014 341, 1 986 S01 174 |
| BTS Turbo | S103770, S105857 |
| BV PSH | 054.000.025.136, 062.000.281.136 |
| ERA | 218032, 232002, 233010, ZM697, ZM69796, ZM697C |
| EUROTEC | 11040204, 11040208 |
| FEBI BILSTEIN | 193923 |
| GM | SG1113, SG1113RB |
| HC-Cargo | F 032 111 451, F 032 133 288, F 032 133 341, F 032 133 342, F 032 135 341, F 032 135 468, F 032 136 895, F 032 136 947, F 032 140 222, F 032 140 555, F 032 140 559, F 032 140 560, F 032 140 731, F 032 140 966, F 032 141 025, F 032 141 145, F 032 231 471 |
| HELLA | 8EA 012 527-101 |
| HITACHI | S114507, S27295 |
| JAPANPARTS | MTS194, MTS204, MTS211 |
| JAPKO | 3S194, 3S204, 3S211 |
| KAMOKA | 8610219, 8610251, 8640134 |
| LUCAS | LRS01253, LRS02001, LRS02072 |
| MEAT & DORIA | 46027, 5035174 |
| MITSUBISHI | M001T74081, M001T74081A, M001T75681, M1T74081, M1T74081A, M1T75681 |
| NISSAN | 23300B4900 |
| RIDEX | 2S0390, 2S0390R |
| STELLOX | 06-10103-SX |
| SUBARU | 23300AA050, 23300AA300, 429917300, 429917310, 429917500 |
| VALEO | 455916 |
| WILSON | 91273074, 91273282 |