Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264690244 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| AS-PL | A01207(SEG), A3698S |
| BOSCH | 0 986 086 930, 1 986 A00 084 |
| BTS Turbo | G104079, G107873, G107874 |
| BV PSH | 165.949.150.000, 165.949.150.280, 165.949.150.500 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9025 |
| DOLZ | AFC096 |
| EUROTEC | 12090996 |
| HC-Cargo | F 032 116 757 |
| KAMOKA | 8620268 |
| LUCAS | LRA04473 |
| MAXGEAR | 30-0090 |
| MEAT & DORIA | 55101380G |
| MEYLE | 16-14 053 1005 |
| NISSAN | 231000788, 231000788R |
| NTY | ESA-RE-000 |
| STELLOX | 20-01401-SX |
| Schaeffler INA | 529 0009 20, 529 0164 20, 535 0105 10 |
| VALEO | 440804, 443005 |