Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264359219 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| AS-PL | A5321, A6046, A6046(DENSO) |
| BTS Turbo | G102751, G103207 |
| BV PSH | 165.925.150.340, 165.925.150.346, 165.925.150.370 |
| ERA | 211115R |
| FEBI BILSTEIN | 102328 |
| LUCAS | LRA03931 |
| MAXGEAR | 55-0571 |
| MITSUBISHI | A002TX1991, A002TX1991A, A002TX1991AE, A002TX1991AM, A002TX1991AT, A002TX1991Z, A002TX1991ZE, A002TX1991ZT, A2TX1991, A2TX1991A, A2TX1991AE, A2TX1991AM, A2TX1991AT, A2TX1991Z, A2TX1991ZE, A2TX1991ZT |
| NISSAN | 231001HZ1A, 231003VA1A, 231003VA5M |
| RIDEX | 4G1506R |
| SWAG | 62 10 2328 |
| VALEO | 444475 |