Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264378647 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −65° |
| AS-PL | A5146, A5274 |
| ASHIKA | 002-M437 |
| BTS Turbo | G102745, G103202, G106803 |
| BV PSH | 051.000.204.810, 051.000.204.815, 052.000.640.136, 052.000.640.370, 052.000.640.371 |
| DOLZ | AFC122 |
| ERA | ZN5614 |
| EUROTEC | 12061226 |
| GM | P0220 |
| HC-Cargo | F 032 116 031 |
| HELLA | 9XU 358 039-081 |
| JAPANPARTS | ALM437 |
| JAPKO | 2M437 |
| LUCAS | LRA03899 |
| MEAT & DORIA | 45234 |
| MITSUBISHI | A002TX0781, A002TX0781AM, A002TX1181, A2TX0781, A2TX0781AM, A2TX1181 |
| NISSAN | 231001BN1A, 231005X21A |
| Schaeffler INA | 535 0239 10 |