Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264689002 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54,8mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +90° |
| ACAUTO | AC-CBA5971 |
| AS-PL | A0594(SEG), A0594S |
| AUTLOG | RT5061 |
| BOSCH | 0 986 084 070 |
| BTS Turbo | G103913, G104087, G107024 |
| BV PSH | 165.916.150.016, 165.916.150.280, 165.916.150.340, 165.916.150.346 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9066 |
| DOLZ | AFC100 |
| ERA | 209537A, 209537R |
| EUROTEC | 12061144 |
| GATES | OAP7238 |
| GM | AG2150, AG2150RB |
| HC-Cargo | F 032 116 381 |
| HELLA | 8EL 015 637-461 |
| KAMOKA | 8620565 |
| LUCAS | LRA03975 |
| MAGNETI MARELLI | 063736381010, 943363811010 |
| MAXGEAR | 30-0285 |
| MEAT & DORIA | 5510509, 5510509G |
| MEYLE | 16-14 053 1003 |
| NISSAN | 231004EA0A, 231004EA0AE, 231004EA0AF |
| NTY | ESA-RE-002 |
| RIDEX | 1390F0086, 4G1195, 4G1195R |
| SNR | GA755.07 |
| Schaeffler INA | 535 0102 10 |
| VALEO | 443302, 444243, 588005 |