Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264272037 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| ACAUTO | AC-CBA6262 |
| AS-PL | A5397S |
| BTS Turbo | G103297 |
| BV PSH | 051.000.138.810, 051.000.138.815, 165.913.150.340, 165.913.150.346, 165.913.150.370 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9113 |
| DOLZ | AFC116 |
| ERA | 209650A, 209650R |
| EUROTEC | 12061230 |
| HC-Cargo | F 032 116 395 |
| LUCAS | LRA03939 |
| MAXGEAR | 30-0308 |
| MITSUBISHI | A003TJ4081, A003TJ4081ZE, A3TJ4081, A3TJ4081ZE |
| NISSAN | 231003VD1A, 231003VDIA |
| RIDEX | 1390F0105, 4G1580, 4G1580R |
| Schaeffler INA | 535 0154 10 |
| VALEO | 440939, 443532 |