Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264400638 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −90° |
| ACAUTO | AC-CBA5972 |
| AISIN | ALTRE-7037 |
| AS-PL | A0590(SEG), A0590PR, A0590S, A3565S |
| AUTLOG | RT5058, RT5081 |
| BLUE PRINT | ADBP110004 |
| BOSCH | 0 986 084 690, 0 986 085 850, 1 986 A00 686, 1 986 A02 024, F 000 BL0 8D0 |
| BTS Turbo | G103916, G107023 |
| BV PSH | 165.906.150.000, 165.906.150.004, 165.906.150.280, 165.906.150.340, 165.906.150.341, 165.906.150.346, 165.906.150.347, 165.906.150.500 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9047, AP9109 |
| DOLZ | AFC099, AFC125, AFC184 |
| ERA | 209292, 209292A, 209463R, 209643A |
| EUROTEC | 12090739 |
| FAST | FT10363, FT45703 |
| FEBI BILSTEIN | 1003669 |
| GM | AG2100, AG2100RB |
| HC-Cargo | F 032 116 225, F 032 116 625 |
| HELLA | 8EL 015 630-661, 9XU 358 038-511 |
| KAMOKA | 8620103, 8620104, 8620579 |
| LUCAS | LRA03925 |
| MAGNETI MARELLI | 063730045010 |
| MAXGEAR | 30-0176, 30-0213, 30-0284 |
| MEAT & DORIA | 5510444, 5510444G |
| NISSAN | 2310008633R, 231001046R, 231002387R, 231004BE0A, 231004BE0B, 231004BE0BRP, 231008633, 231008633R, 231009362R, 231009383R |
| NTY | ESA-NS-002, ESA-RE-001 |
| OPEL | 1202452, 4407989, 93868641 |
| RENAULT | 2331008633R |
| RIDEX | 1390F0111, 4G0488, 4G0488R, 542R1256, 542R1366, 542R1402 |
| SACHS | 3082 005 133 |
| SACHS PERFORMANCE | 883082 999618 |
| STELLOX | 06-10950-SX, 06-11009-SX, 20-01401-SX, 20-01499-SX |
| Schaeffler INA | 529 0423 20, 535 0080 10, 535 0081 10, 535 0315 10 |
| VALEO | 200282, 439923, 440663, 588027, 588040, 588408, 592359 |
| VAUXHALL | 9551988, 95519888 |
| VEMO | V46-13-50024, V46-23-0011 |