Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264416394 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 185A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| ACAUTO | AC-CBA6044 |
| AS-PL | A5412(MITSUBISHI), A5412PR, A5412S, A5412SR |
| AUTLOG | RT5081, RT5084 |
| BLUE PRINT | ADN161305 |
| BOSCH | 0 986 085 200, 0 986 085 210, 1 986 A00 688, 1 986 A00 689 |
| BTS Turbo | G102818, G103330 |
| BV PSH | 051.000.137.810, 051.000.137.815, 052.001.377.136, 053.000.791.136, 165.903.185.340, 165.903.185.346, 165.903.185.371, 165.903.185.372 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9107, AP9109 |
| DOLZ | AFC125, AFC199 |
| ERA | 209120, 209120A, 209120R |
| EUROTEC | 12090846 |
| FAST | FT45650 |
| FEBI BILSTEIN | 101787 |
| FIAT | 71798209, 71798212, 6000616552, 6000620578 |
| GATES | OAP7190 |
| GM | AG2131, AG2131RB |
| HC-Cargo | F 032 116 561, F 032 116 743, F 032 138 236, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 141 233, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 230 521, F 032 330 516, F 032 332 299, F 032 333 119, F 032 334 433, F 032 334 434, F 032 334 435, F 032 335 275, F 032 335 326, F 032 335 793, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 015 630-801 |
| KAMOKA | 8620413, 8620414 |
| LUCAS | LRA04021 |
| MAGNETI MARELLI | 063731656110, 943365611010 |
| MAXGEAR | 30-0160, 30-0176, 30-0213 |
| MEAT & DORIA | 5535958 |
| MEYLE | 16-14 053 1002 |
| MITSUBISHI | A003TX1781, A003TX1781ZE, A003TX1871, A003TX1871ZE, A003TX2581, A003TX2581AM, A003TX2581ZE, A3TX1781, A3TX1781ZE, A3TX1871, A3TX1871ZE, A3TX2581, A3TX2581AM, A3TX2581ZE |
| NISSAN | 2310000Q5B, 2310000Q5G, 231002065, 231002065R, 231004028, 231004028R, 231006729, 231006729R, 231009096, 231009096R |
| NTY | ESA-NS-002, ESA-NS-005 |
| OPEL | 1202451, 4407988, 4423924, 93458107, 93461046, 93868640, 95519887, 95521355, 95526588 |
| RENAULT | 6000616550 |
| RIDEX | 1390F0041, 4G1397, 4G1397R, 4G1483, 4G1483R, 542R1265 |
| SWAG | 82 10 1787 |
| Schaeffler INA | 535 0080 10, 535 0153 10 |
| VALEO | 200377, 443437, 444257, 588063 |