Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264293339 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 82mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA5191 |
| AS-PL | A2127S |
| BTS Turbo | G102070, G104638 |
| BV PSH | 165.829.060.275, 165.829.060.360 |
| HC-Cargo | F 032 112 671, F 032 140 235 |
| HITACHI | LR160735, LR160735B |
| LUCAS | LRA03292 |
| OSSCA | 69574 |
| WILSON | 90251174 |
| YANMAR | 12390077210 |