Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264380060 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 94mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1525 |
| AS-PL | A5435S |
| BOSCH | 0 986 049 850 |
| BTS Turbo | G102068, G102069, G105585 |
| BV PSH | 165.828.090.360 |
| ERA | 210453A |
| EUROTEC | 12060739 |
| FEBI BILSTEIN | 187807 |
| HC-Cargo | F 032 130 958, F 032 132 091, F 032 133 401, F 032 133 402, F 032 140 081, F 032 140 093, F 032 142 270, F 032 142 271, F 032 233 726, F 032 902 680 |
| LUCAS | LRA01680 |
| NISSAN | 231007C000, 231007C001, 231007C600 |