Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264153909 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 83mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1603 |
| AS-PL | A3612S |
| ASHIKA | 35-01-101 |
| BOSCH | 0 986 049 730 |
| BTS Turbo | G102066, G102067 |
| BV PSH | 165.827.070.215, 165.827.070.360 |
| ERA | 210454A, 210456A |
| EUROTEC | 12060875 |
| FEBI BILSTEIN | 186642 |
| HC-Cargo | F 032 112 394, F 032 130 958, F 032 132 354, F 032 133 875, F 032 137 361, F 032 140 081, F 032 140 093, F 032 142 270, F 032 142 271, F 032 233 726, F 032 333 108, F 032 333 119, F 032 902 680, F 032 B33 875, F 032 B91 328, F 032 B91 478 |
| HELLA | 8EL 011 711-741 |
| JAPANPARTS | PQ-101 |
| JAPKO | 35101 |
| LUCAS | LRA01880 |
| NISSAN | 2310069T00, 2310069T10, 2310069T20 |