Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264133154 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 83mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| A.B.S. | 35129 |
| ACAUTO | AC-JBA0186, AC-JBA0780 |
| AS-PL | A2033, A2108S |
| BLUE PRINT | ADJ134252 |
| BOSCH | 0 986 494 829 |
| BREMBO | P 36 031 |
| BTS Turbo | G104629, G107179 |
| BV PSH | 052.000.072.086, 053.000.021.086, 053.000.123.086, 053.000.177.086 |
| DELPHI | LP3187 |
| ERA | 210104A, 210115A, 210135A, 210135R, 210342A, 210342R, 214009, 215371, 215374, 215433, 215436, 216101A, 218016, 218029, 231056 |
| EUROTEC | 12060241, 12060276 |
| FEBI BILSTEIN | 170389 |
| FERODO | FDB4894 |
| GM | AG0457, AG0457RB, AG0464, AG0464RB |
| HC-Cargo | F 032 111 316, F 032 131 603, F 032 132 661, F 032 133 410, F 032 135 037, F 032 137 189, F 032 140 093, F 032 140 380, F 032 140 434 |
| HELLA | 8EL 012 429-551 |
| HITACHI | LR160426, LR160426E, LR160426S, LR160426T, LR160427, LR160427C, LR160427S, LR160427T, LR160437, LR160437S |
| JP GROUP | 5463600210 |
| LUCAS | LRA01479 |
| MAGNETI MARELLI | 363916061451 |
| MAHLE | MG 491 |
| MEAT & DORIA | 5520441, 5520469, 5520914 |
| NISSAN | 2310002N13, 2310002N17, 2310006J01, 2310006J02, 2310043G05, 2310043G07 |
| RIDEX | 402B1420, 4G0164, 4G0537, 4G0537R, 4G1748R |
| SKF | VKBP 80977 |
| SRLine | S70-0742 |
| SWAG | 33 10 2624 |
| TOMEX Brakes | TX 18-84 |
| VALEO | 302750, 444557, 601677, 610441 |
| ZIMMERMANN | 22302.185.1 |