Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264031597 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 86mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-JBA0186, AC-JBA0660, AC-JBA0678 |
| AS-PL | A2012, A2014, A2108S |
| ASHIKA | 002-D392, 002-D973 |
| BOSCH | 0 986 038 930, 0 986 046 421 |
| BTS Turbo | G102059, G104646 |
| BV PSH | 052.000.072.086, 053.000.021.086, 053.000.177.086, 165.811.070.340, 165.811.070.360 |
| ERA | 210020A, 210104A, 210115A, 210135A, 210135R, 210342A, 210342R, 214009, 215371, 215374, 215432, 215433, 215436, 216101A, 216161, 218016, 218029, 231050, 231056 |
| EUROTEC | 12060009, 12060241, 12060242, 12060275, 12060277, 12060282 |
| GM | A/309, A/325, AG0464, AG0464RB, RTR8001, RTR8094, S/3000, SJAAX-32 |
| HC-Cargo | F 032 110 700, F 032 110 707, F 032 112 093, F 032 116 021, F 032 130 964, F 032 130 968, F 032 131 603, F 032 132 438, F 032 132 661, F 032 133 410, F 032 134 515, F 032 135 037, F 032 137 189, F 032 140 093, F 032 140 380, F 032 140 434, F 032 140 575 |
| HELLA | 8EL 012 426-231, 8EL 012 427-701, 8EL 012 429-021 |
| HITACHI | 2506114, LR160422, LR160422B, LR170407, LR170407B, LR170407E, LR170407F, LR170407S, LR170407T, LR170408, LR170408B, LR170408C, LR170408S, LR170408T, LR170412, LR170412S, LR170412T, LR170413, LR190511B |
| JAPANPARTS | ALD392, ALD973 |
| JAPKO | 2D392, 2D973 |
| LUCAS | LRA01234, LRA01295, LRA01350, LRB00341 |
| MAGNETI MARELLI | 063735114010 |
| MAHLE | MG 491 |
| MEAT & DORIA | 5520441, 5520469, 5520914 |
| NISSAN | 2310002N14, 2310002N15, 2310002N15EP, 2310002N18, 2310002N19, 2310002N22, 2310002N23, 2310002N2B, 2310010G03, 2310010G03EP, 2310010G05, 2310020N01, 2310043G06, 2310043G08, 2310044G02, 2310054G01, 2310086N01, 23100V1905, 23100V1905EP, B310M43G06EX |
| RIDEX | 4G0164, 4G0537, 4G0537R, 4G0641, 4G1327, 4G1748R |
| STELLOX | 06-71625-SX, 06-71686-SX |
| VALEO | 444557, 444599 |