Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264054930 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA0769 |
| AS-PL | A2076 |
| BOSCH | 0 986 040 581 |
| BTS Turbo | G102058 |
| BV PSH | 052.000.072.086, 053.000.123.086, 165.810.070.265, 165.810.070.340, 165.810.070.415 |
| ERA | 210537, 214009, 215374, 216101A, 216161, 218016, 218029, 231056 |
| EUROTEC | 12060261, 12060281 |
| GM | AG0446, AG0446RB |
| HC-Cargo | F 032 111 294, F 032 132 661, F 032 133 410, F 032 134 515, F 032 135 503, F 032 140 093, F 032 140 380, F 032 140 434 |
| HELLA | 8EL 012 427-521 |
| HITACHI | LR170417, LR170417B, LR170417C, LR170502P, LR170502Q |
| LUCAS | LRA01715, LRB00194 |
| MAGNETI MARELLI | 943307691010 |
| MAHLE | MG 455 |
| NISSAN | 2310057J00, 2310057J03, 2310057J04, 2310070N01 |
| RIDEX | 4G0227, 4G0227R |
| STELLOX | 06-10511-SX |
| VALEO | 437152 |
| WILSON | 90251147 |