Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264189731 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 110A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| AS-PL | A5124 |
| AUTLOG | RT5066 |
| BGA | DC6312 |
| BTS Turbo | G102739, G103186, G106795 |
| BV PSH | 051.000.130.810, 051.000.130.815, 052.000.649.136, 165.599.110.370 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9111 |
| DOLZ | AFC124 |
| ERA | 211202A, 211202R |
| EUROTEC | 12061026 |
| HC-Cargo | F 032 116 680 |
| HELLA | 9XU 358 038-861 |
| LUCAS | LRA03903 |
| MAGNETI MARELLI | 063730044010 |
| MAXGEAR | 30-0204 |
| MITSUBISHI | A002TJ1381, A002TJ1381A, A002TJ1381AE, A002TJ1381AM, A002TJ1381ZE, A002TJ2081, A002TJ2081Z, A002TJ2081ZE, A2TJ1381, A2TJ1381A, A2TJ1381AE, A2TJ1381AM, A2TJ1381ZE, A2TJ2081, A2TJ2081Z, A2TJ2081ZE |
| NISSAN | 231001KM1A, 231001KM1B, 231001KM1M, 23100BV81C |
| RIDEX | 1390F0125, 4G1430, 4G1430R |
| Schaeffler INA | 535 0146 10 |
| VALEO | 446546 |