Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264359233 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −90° |
| ACAUTO | AC-CBA5018 |
| AS-PL | A5097, A5097(MITSUBISHI), A5135 |
| BOSCH | 0 986 083 540 |
| BTS Turbo | G102796, G103295, G106874 |
| BV PSH | 051.000.137.810, 051.000.137.815, 052.000.649.136, 165.586.150.340, 165.586.150.346, 165.586.150.370 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9107 |
| ERA | 209515A, 209515R |
| EUROTEC | 12061041 |
| GM | P0236 |
| HC-Cargo | F 032 115 519 |
| HELLA | 8EL 011 713-671, 9XU 358 038-871 |
| KAMOKA | 8620242 |
| LUCAS | LRA03167, LRA03653 |
| MAGNETI MARELLI | 063732185010 |
| MAXGEAR | 30-0160 |
| MEAT & DORIA | 45196, 5535986 |
| MEYLE | 16-14 053 1002 |
| MITSUBISHI | A003TJ3881, A003TJ3881A, A003TJ3881AM, A003TJ3881ZE, A3TJ3881, A3TJ3881A, A3TJ3881AM, A3TJ3881ZE |
| Metalcaucho | 06015 |
| NISSAN | 231009120, 231009120R, 23100JD71B, 23100JG71B |
| NTY | ESA-NS-005 |
| OSSCA | 59671 |
| RENAULT | 7701499351 |
| RIDEX | 4G0660, 4G0660R |
| STELLOX | 20-01442-SX |
| Schaeffler INA | 535 0153 10 |
| VALEO | 443525, 444477 |