Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264313983 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA2107 |
| AS-PL | A6382S |
| ASHIKA | 002-Z445 |
| BOSCH | 0 986 082 300 |
| BTS Turbo | G101597 |
| BV PSH | 165.580.070.340 |
| ERA | 209516A, 209516R |
| EUROTEC | 12060951 |
| HC-Cargo | F 032 115 868 |
| HELLA | 8EL 011 712-941 |
| JAPANPARTS | ALZ445 |
| JAPKO | 2Z445 |
| LUCAS | LRA03374 |
| MAGNETI MARELLI | 063732107010 |
| NISSAN | 231004A00C |
| OSSCA | 69584 |
| RIDEX | 4G0536, 4G0536R |
| SUZUKI | 3140068K10, 31400M68K10, 31400M68K10000, 31400M86K10 |
| VALEO | 444245 |