Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264141579 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 110A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 50mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +90° |
| ACAUTO | AC-CBA2135 |
| AS-PL | A01161(SEG), A5118, A5245 |
| AUTLOG | RT5066 |
| BOSCH | 0 986 082 440, 1 986 A01 716, 1 986 A01 724, 1 986 AE0 627, 1 986 AE0 642, 1 986 AE1 093 |
| BTS Turbo | G103175, G103992, G106787 |
| BV PSH | 051.000.130.810, 051.000.130.815, 052.000.595.136, 053.000.788.136, 165.579.110.280, 165.579.110.340 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9111 |
| DOLZ | AFC124 |
| ERA | 209061A, 209061R, 218040, 231075, ZN5582 |
| EUROTEC | 12061049 |
| GM | AG1657, AG1657RB, P0188 |
| HC-Cargo | F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 235 475, F 032 330 307, F 032 333 065, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 9XU 358 038-861 |
| KAMOKA | 8620366 |
| LUCAS | LRA03522 |
| MAXGEAR | 30-0204 |
| MEAT & DORIA | 45195 |
| MITSUBISHI | A002TG0881, A002TJ0281, A002TJ0281AM, A002TJ0281ZC, A002TJ0281ZE, A2TG0881, A2TJ0281, A2TJ0281AM, A2TJ0281ZC, A2TJ0281ZE |
| NISSAN | 23100EM01B, 23100EM01BR, 23100JD200, 23100JD22M, 23100JN81A |
| RIDEX | 1390F0125, 4G0693R, 4G1828R |
| STELLOX | 06-10993-SX |
| Schaeffler INA | 535 0146 10 |
| VALEO | 443098, 444338, 849121 |
| WILSON | 90273333 |