Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264371853 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −45° |
| AS-PL | A5209 |
| AUTLOG | RT5043 |
| BTS Turbo | G102732, G103172 |
| BV PSH | 051.000.160.810, 051.000.160.815, 052.000.729.136, 052.001.353.370, 053.000.783.370, 165.575.100.370 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9064 |
| DOLZ | AFC120 |
| HELLA | 9XU 358 039-021 |
| KAMOKA | 8620454 |
| MAXGEAR | 30-0299 |
| MITSUBISHI | A002TG1081, A002TG1081AM, A002TG1081ZT, A2TG1081, A2TG1081AM, A2TG1081ZT |
| Metalcaucho | 49914 |
| NISSAN | 231002NA0A, 231002NA0A1, 23100EB71A, 23100EB71AW |
| NTY | ESA-NS-000 |
| RIDEX | 1390F0013, 4G1248 |
| Schaeffler INA | 535 0177 10 |