Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264282180 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 80mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA5859 |
| AS-PL | A0731S, A0787S |
| ASHIKA | AL-183JM |
| BOSCH | 0 986 047 200 |
| BTS Turbo | G100262, G102056 |
| BV PSH | 165.573.070.215, 165.573.070.340, 165.573.070.360 |
| ERA | 211166R |
| EUROTEC | 12060800 |
| HC-Cargo | F 032 115 837 |
| JAPANPARTS | AL-183JM |
| JAPKO | AL-183JM |
| LUCAS | LRA02333 |
| MAGNETI MARELLI | 943313641010 |
| NISSAN | 2310069T60 |
| RIDEX | 4G1495 |
| VALEO | 440963 |