Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264359189 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A5286 |
| BTS Turbo | G103198, G106802 |
| BV PSH | 052.001.369.370 |
| EUROTEC | 12061050 |
| HC-Cargo | F 032 116 032 |
| LUCAS | LRA04059 |
| MITSUBISHI | A002TX0691, A002TX0691A, A002TX0691AM, A002TX0691B, A002TX0692, A002XT0691, A2TX0691, A2TX0691A, A2TX0691AM, A2TX0691B, A2TX0692, A2XT0691 |
| SUBARU | 23700AA650, 23700AA651, 23700AA810 |