Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264297009 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +90° |
| ACAUTO | AC-CBA1957, AC-CBA2135 |
| AS-PL | A5119, A5129, A5129(MITSUBISHI) |
| BOSCH | 0 986 081 220, 1 986 A00 645 |
| BTS Turbo | G102734, G103176, G103991 |
| BV PSH | 052.000.595.136, 165.561.120.280, 165.561.120.340, 165.561.120.370, 165.561.120.375 |
| ERA | 209347A, 209549A, 209549R, 214006, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060914 |
| GM | AG1789, AG1789RB, P0188 |
| HC-Cargo | F 032 115 548, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 235 836, F 032 330 307, F 032 333 119, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 011 712-151 |
| KAMOKA | 8620212, 8620538 |
| LUCAS | LRA03260, LRA03965 |
| MAGNETI MARELLI | 063731957010 |
| MEAT & DORIA | 55101383G, 55351019 |
| MITSUBISHI | A002TJ0291, A002TJ0291AM, A002TJ0291Y, A002TJ0291ZC, A002TJ0291ZE, A2TJ0291, A2TJ0291AM, A2TJ0291Y, A2TJ0291ZC, A2TJ0291ZE |
| NISSAN | 231001HS1A, 23100BC00A, 23100BC02M, 23100BC400, 23100EM01A, 23100EM01AR, 23110BC00A |
| OSSCA | 62938 |
| RIDEX | 4G0694, 4G0694R |
| STELLOX | 06-10905-SX |
| VALEO | 440541, 446535 |
| WILSON | 90251208 |