Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264101863 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 68mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A5239, A5239(MITSUBISHI), A5469S, A5514(MITSUBISHI) |
| BV PSH | 051.000.506.136, 051.000.506.370, 052.001.074.136, 052.001.074.370 |
| ERA | 216320, 218040, 231075 |
| HC-Cargo | F 032 112 069, F 032 132 080, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 420, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 317 |
| LUCAS | LRA01578 |
| MITSUBISHI | 91H2003271, A007T03771, A007T03771A, A007T03771AC, A7T03771, A7T03771A, A7T03771AC |
| NISSAN | 2310050K15, 2310087V10, 23100FF110 |