Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264472253 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 110A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 82mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1806 |
| AS-PL | A5338 |
| ASHIKA | 002-D445 |
| BTS Turbo | G102761, G103239 |
| BV PSH | 052.000.110.136, 052.000.110.206, 165.550.110.265, 165.550.110.340 |
| ERA | 231075 |
| EUROTEC | 12060845 |
| HC-Cargo | F 032 114 489, F 032 133 409, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 005, F 032 142 317, F 032 230 043, F 032 333 119, F 032 B91 792 |
| JAPANPARTS | ALD445 |
| JAPKO | 2D445 |
| LUCAS | LRA02304 |
| MAGNETI MARELLI | 063731806010 |
| MITSUBISHI | A003TA5681, A003TA5681A, A003TA6581, A003TA6581A, A003TA6581ADK, A003TA6581AKD, A003TA6581AM, A003TA6581KD, A3TA5681, A3TA5681A, A3TA6581, A3TA6581A, A3TA6581ADK, A3TA6581AKD, A3TA6581AM, A3TA6581KD |
| NISSAN | 23100AD201, 23100AD210 |
| NTY | ESA-NS-001 |
| RIDEX | 4G0502, 4G0502R |
| STELLOX | 06-10743-SX |