Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264157204 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 64mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA1946 |
| AS-PL | A5081 |
| ASHIKA | 002-D450 |
| AUTLOG | RT5043 |
| BOSCH | 0 986 081 960, 1 986 A01 481, 1 986 AE0 528 |
| BTS Turbo | G102790, G103283, G106862 |
| BV PSH | 051.000.160.810, 051.000.160.815, 052.000.649.136, 165.544.150.340, 165.544.150.370 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9064 |
| DOLZ | AFC120 |
| ERA | 210928A, 210928R, 214006, 218040, 231075, ZN5607 |
| EUROTEC | 12060864 |
| GM | AG0991, AG0991RB, P0166, PRP763 |
| HC-Cargo | F 032 114 803, F 032 133 409, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 235 836, F 032 330 341, F 032 333 119, F 032 335 010, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 012 428-481, 9XU 358 039-021 |
| JAPANPARTS | ALD450 |
| JAPKO | 2D450 |
| JPN | 80E1000-JPN |
| KAMOKA | 8620539 |
| LUCAS | LRA02918 |
| MAGNETI MARELLI | 063731946010, 943319461010 |
| MAXGEAR | 30-0299 |
| MEAT & DORIA | 45139, 45224, 5535174 |
| MITSUBISHI | A003TJ0781, A003TJ0781AE, A003TJ0781AM, A003TJ0781AZ, A003TJ0781BE, A003TJ0781ZE, A3TJ0781, A3TJ0781AE, A3TJ0781AM, A3TJ0781AZ, A3TJ0781BE, A3TJ0781ZE |
| Metalcaucho | 49914 |
| NISSAN | 23100EB315, 23100EB31B, 23100EB31T, 23100EB34M |
| NTY | ESA-NS-000 |
| OSSCA | 77178 |
| RIDEX | 1390F0013, 4G0204, 4G0204P, 4G0204R |
| STELLOX | 06-10465-SX |
| Schaeffler INA | 535 0177 10 |
| VALEO | 440423, 443535, 592364 |