Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264074075 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 65A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 50mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −45° |
| ACAUTO | AC-JBA1790 |
| AS-PL | A2030 |
| ASHIKA | 002-D988 |
| BOSCH | 0 986 080 210 |
| BTS Turbo | G104645, G107184 |
| BV PSH | 052.000.139.086, 053.000.114.086, 165.543.065.265, 165.543.065.270, 165.543.065.340, 165.543.065.415 |
| ERA | 210583A, 210583R, 218006, 218039 |
| EUROTEC | 12060821 |
| GM | AG0475, AG0475RB |
| HC-Cargo | F 032 113 697, F 032 137 571, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 370, F 032 140 575, F 032 141 233, F 032 230 481, F 032 234 315, F 032 234 612, F 032 335 175 |
| HELLA | 8EL 011 711-321 |
| HITACHI | 2506122, LR165714, LR165714B, LR170768 |
| JAPANPARTS | ALD988 |
| JAPKO | 2D988 |
| LUCAS | LRA02152 |
| MAGNETI MARELLI | 063731790010 |
| MEAT & DORIA | 5520525 |
| NISSAN | 23100AN000, 23100AP000, 23100AP00A, 23100AP100 |
| RIDEX | 4G0474, 4G0474R |
| VALEO | 439606, 440116 |