Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264079742 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 59mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1602 |
| AS-PL | A2023, A2023(P) |
| ASHIKA | 002-D438 |
| BOSCH | 0 986 049 800, 1 986 A01 298 |
| BTS Turbo | G104685, G105592 |
| BV PSH | 051.000.053.810, 052.000.139.086 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9073 |
| DOLZ | AFC111 |
| ERA | 210463, 210463A, 210463R, 218006, 218039, ZN5431 |
| ESEN SKV | 11SKV028 |
| EUROTEC | 12060791 |
| HC-Cargo | F 032 113 787, F 032 137 571, F 032 138 236, F 032 138 636, F 032 138 637, F 032 140 235, F 032 140 370, F 032 140 575, F 032 141 103, F 032 141 233, F 032 230 521, F 032 230 864, F 032 234 612, F 032 332 299, F 032 333 119, F 032 335 175 |
| HELLA | 8EL 012 428-251, 9XU 358 038-281 |
| HITACHI | 136131, 2506131, LR160745, LR190745, LR190745A, LR190745B, LR190752, LR190752B, LR190752C, LR190752E, LR190752F |
| JAPANPARTS | ALD438 |
| JAPKO | 2D438 |
| LUCAS | LRA02215, LRA04287 |
| MAGNETI MARELLI | 063731602010, 943316021010 |
| MEAT & DORIA | 45019, 5520473 |
| NISSAN | 23100UC100, 23100UC101, 23100VC100, 23100VC101, 23100VC10A, 23100VC10B, 23100VC10C, 23100VG100, 23100VG10A |
| NTY | ESA-NS-003 |
| RIDEX | 1390F0048, 4G0166, 4G0166R, 4G0993 |
| STELLOX | 06-71771-SX |
| Schaeffler INA | 535 0053 10 |
| VALEO | 200252, 440695, 443281 |