Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264074303 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 88mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1594 |
| AS-PL | A5015 |
| BOSCH | 0 986 080 860 |
| BTS Turbo | G102051, G103237, G105590 |
| BV PSH | 052.001.057.136, 053.000.146.136, 165.535.100.360 |
| ERA | 210767A, 210767R, 214006, 215779, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060801 |
| GM | AG0294, AG0294RB |
| HC-Cargo | F 032 112 359, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 140 093, F 032 140 277, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 230 951, F 032 231 510 |
| HELLA | 8EL 012 428-231 |
| LUCAS | LRA02075 |
| MITSUBISHI | A003TA4399, A3TA4399 |
| NISSAN | 23100VB310, 23100VB311 |