Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264048427 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 80mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-JBA1364 |
| AS-PL | A0731S |
| ASHIKA | 002-D449, AL-183JM |
| BOSCH | 0 986 040 850, 1 986 A01 475 |
| BTS Turbo | G100260 |
| BV PSH | 165.534.070.215, 165.534.070.340 |
| ERA | 210110A, 210110R |
| EUROTEC | 12060725, 12060800 |
| FORD | 1959007, 1962155 |
| GM | AG0929, AG0929RB |
| HC-Cargo | F 032 111 980, F 032 134 687, F 032 135 172, F 032 137 216, F 032 137 361, F 032 138 108, F 032 140 087, F 032 140 093, F 032 142 270, F 032 234 672, F 032 333 112, F 032 902 683, F 032 B30 706 |
| HELLA | 8EL 011 711-691 |
| JAPANPARTS | AL-183JM, ALD449 |
| JAPKO | 2D449, AL-183JM |
| LUCAS | LRA01712 |
| MAGNETI MARELLI | 063734085010, 943313641010 |
| NISSAN | 231007F000, 231007F001 |
| RIDEX | 4G0954, 4G0954R |
| STELLOX | 88-02311-SX, 88-02320-SX, 88-02329-SX, 88-02336-SX |
| VALEO | 444564 |
| WILSON | 90156426 |