Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264120451 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA5432, AC-JBA1607 |
| AS-PL | A2006, A5554S |
| ASHIKA | 002-D982 |
| BOSCH | 0 986 045 671, 0 986 045 701, 1 986 A01 562, 1 986 AE0 358, 1 986 AE0 627 |
| BTS Turbo | G104674 |
| BV PSH | 052.000.110.136, 052.000.110.206, 052.000.139.086, 052.000.749.086, 052.000.759.086, 052.001.365.086, 053.000.114.086, 165.532.080.130, 165.532.080.340, 165.532.080.415 |
| DENSO | DAN1031 |
| ERA | 210046, 210046A, 210046R, 216126, 218006, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060760 |
| GM | AG0438, AG0438RB |
| HC-Cargo | F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 135 952, F 032 137 571, F 032 138 636, F 032 138 637, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 370, F 032 140 419, F 032 140 575, F 032 140 817, F 032 141 103, F 032 141 233, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 230 043, F 032 230 864, F 032 234 315, F 032 234 612, F 032 333 119, F 032 B40 235 |
| HELLA | 8EL 011 711-751 |
| HITACHI | LR180751, LR180751B, LR180752, LR180762, LR180762B, LR180762C, LR180762CSP, LR180768, LR180769, LR190751, LR190753 |
| JAPANPARTS | ALD982 |
| JAPKO | 2D982 |
| JPN | 80E1006-JPN |
| LUCAS | LRB00459 |
| MAGNETI MARELLI | 063377547010, 063731607010 |
| MEAT & DORIA | 5520918 |
| MERCEDES-BENZ | 0002655221 |
| MITSUBISHI | A002TB3191, A002TB3191A, A002TG0091, A003TB0091, A003TB3191, A2TB3191, A2TB3191A, A2TG0091, A3TB0091, A3TB3191 |
| NISSAN | 231003M200, 231004M505, 231004M510, 231004M710, 231004U000, 231004Z400, 231006J910, 23100AU000, 23100BJ010, 23100BU00A, 23100BU010, 23100BU015, 5281031000 |
| RIDEX | 4G0221, 4G0221R, 4G0887, 4G0887R |
| STELLOX | 06-10712-SX |
| VALEO | 440115, 444543, 616151 |
| VICTORY | VH909000 |