Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264063253 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 67mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −45° |
| ACAUTO | AC-JBA1287, AC-JBA1606 |
| AS-PL | A2029, A3271(VALEO), A5318 |
| ASHIKA | 002-D426, 002-D427, 002-D983 |
| BOSCH | 0 986 045 641 |
| BTS Turbo | G102724, G103147 |
| BV PSH | 052.000.110.136, 052.000.110.206, 052.000.759.086, 052.001.056.136, 053.000.185.086, 165.530.080.370 |
| ERA | 210709, 210709A, 216126, 218006, 218029, 218039, 218040, 231056, 231075 |
| EUROTEC | 12060300, 12060822 |
| GM | AG0298, AG0298RB, AG0447, AG0447RB |
| HC-Cargo | F 032 132 080, F 032 135 270, F 032 135 952, F 032 138 869, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 380, F 032 140 419, F 032 140 420, F 032 140 575, F 032 140 817, F 032 141 103, F 032 141 233, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 230 043, F 032 231 568, F 032 234 612 |
| HITACHI | LR180741, LR180741B, LR180741C, LR180741H |
| JAPANPARTS | ALD426, ALD427, ALD983 |
| JAPKO | 2D426, 2D427, 2D983 |
| LUCAS | LRA00957, LRA01677, LRA02248 |
| MEAT & DORIA | 55351299 |
| MITSUBISHI | A002T82491, A002T82491A, A002TA0491, A002TA4091, A002TA4091A, A002TA4092, A002TA4092A, A002TA4092B, A002TB3691, A002TB3691KD, A2T82491, A2T82491A, A2TA0491, A2TA4091, A2TA4091A, A2TA4092, A2TA4092A, A2TA4092B, A2TB3691, A2TB3691KD |
| NISSAN | 2310002J010, 2310002J011, 231000M800, 231000M810, 231000M811, 231002J010, 231002J011, 231004B40, 231004B400, 231004M610, 231006J110, 231009F510, 231009F511, 23100EQ002, 23100EQ002A |
| STELLOX | 06-10739-SX |
| VALEO | 444595, 616150 |
| WILSON | 90251082, 90273152 |