Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264038572 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1182 |
| AS-PL | A2007 |
| ASHIKA | 002-D413 |
| BOSCH | 0 986 042 951 |
| BTS Turbo | G104657 |
| BV PSH | 052.000.110.136, 052.000.110.206, 052.000.139.086, 052.000.759.086, 165.528.070.415 |
| ERA | 209486A |
| EUROTEC | 12060292, 12060301 |
| HC-Cargo | F 032 111 704, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 137 571, F 032 138 735, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 370, F 032 140 380, F 032 140 419, F 032 140 420, F 032 140 575, F 032 140 588, F 032 140 817, F 032 141 233, F 032 142 270, F 032 142 313, F 032 142 317, F 032 230 043, F 032 230 481, F 032 234 612, F 032 234 897 |
| HITACHI | LR165711, LR165711B, LR170743, LR170746B, LR170746C, LR170746E, LR170746F, LR170746J, LR170746K, LR170746M, LR170748, LR170748B, LR170750, LR170750B, LR170750C, LR170750K |
| JAPANPARTS | ALD413 |
| JAPKO | 2D413 |
| LUCAS | LRB00266 |
| MITSUBISHI | A005T06891, A005T06891A, A005T06891B, A005T06891C, A005T06891D, A5T06891, A5T06891A, A5T06891B, A5T06891C, A5T06891D |
| NISSAN | 231000M003, 231000M005EP, 231000M007, 231000M008, 231000M012, 2310086R00 |
| RIDEX | 4G0887, 4G0887R |
| STELLOX | 06-10712-SX |
| VALEO | 444543, 616151 |
| WILSON | 90251079 |