Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264393633 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1182 |
| AS-PL | A2007 |
| ASHIKA | 002-D413 |
| BOSCH | 0 986 042 951 |
| BTS Turbo | G104656 |
| BV PSH | 052.000.139.086, 052.000.759.086 |
| ERA | 209486A |
| EUROTEC | 12060292, 12060301 |
| HC-Cargo | F 032 111 704, F 032 132 080, F 032 137 571, F 032 138 735, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 370, F 032 140 419, F 032 140 575, F 032 140 588, F 032 140 817, F 032 141 233, F 032 142 313, F 032 142 317, F 032 230 043, F 032 234 612, F 032 234 897 |
| HITACHI | 2506116, LR170746, LR170746G |
| JAPANPARTS | ALD413 |
| JAPKO | 2D413 |
| LUCAS | LRB00266 |
| MEAT & DORIA | 52321 |
| NISSAN | 231000M005, 231000M006, 231000M009, 231000M010, 231004M400, 2310086A00 |
| RIDEX | 4G0887, 4G0887R |
| STELLOX | 06-10712-SX |
| VALEO | 444543, 616151 |