Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264079735 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 84mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-JBA1528 |
| AS-PL | A2021, A2021SR, A2056, A3313(VALEO), A3313PR, A3313S |
| ASHIKA | 002-D398, 002-D429 |
| BOSCH | 0 986 045 651 |
| BTS Turbo | G104678, G107202 |
| BV PSH | 052.000.817.086, 052.000.987.086 |
| ERA | 210561A, 215398, 218006, 218029, 218039 |
| EUROTEC | 12060741 |
| GM | AG0919, AG0919RB, AG2184, AG2184RB |
| HC-Cargo | F 032 112 351, F 032 138 719, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 370, F 032 140 575, F 032 141 103, F 032 141 233, F 032 231 533 |
| HITACHI | LR1100705, LR1100705B, LR1100705G, LR190734, LR190734A, LR190734B, LR190734C, LR190734E, LR190734G, LR190734H, LR190735 |
| JAPANPARTS | ALD398, ALD429 |
| JAPKO | 2D398, 2D429 |
| LUCAS | LRB00501 |
| MAGNETI MARELLI | 943315281010 |
| NISSAN | 231000W802, 231002J600, 231002J601, 231002J601RE |
| RIDEX | 4G0683, 4G0779, 4G0779R, 4G1508R |
| VALEO | 202063, 440873, 440874, 443237 |