Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264189748 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 110A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 90° |
| ACAUTO | AC-CBA2183 |
| AS-PL | A5119 |
| BOSCH | 0 986 082 730, 1 986 A00 097 |
| BTS Turbo | G102738, G103180, G103185, G106794 |
| BV PSH | 052.000.649.136, 165.516.110.340, 165.516.110.346, 165.516.110.370 |
| ERA | 209347A, 209347R, 218029, 218040 |
| EUROTEC | 12061023 |
| HC-Cargo | F 032 116 009, F 032 132 080, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 142 317, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 011 713-721 |
| KAMOKA | 8620212 |
| LUCAS | LRA03738 |
| MAGNETI MARELLI | 063732183010 |
| MEAT & DORIA | 55351015 |
| MITSUBISHI | A002TJ0591, A002TJ0591AM, A002TJ1291, A002TJ1291A, A002TJ1291AE, A002TJ1291AM, A002TJ1291ZD, A002TJ1291ZE, A2TJ0591, A2TJ0591AM, A2TJ1291, A2TJ1291A, A2TJ1291AE, A2TJ1291AM, A2TJ1291ZD, A2TJ1291ZE |
| NISSAN | 231000ED01A, 231001KA1A, 231001KA1M, 231001KL1A, 231002DL1B, 23100ED01A |
| RIDEX | 4G1843R |
| STELLOX | 88-02320-SX, 88-02336-SX |
| VALEO | 444337, 446542 |