Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264393947 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 65A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA0974 |
| AS-PL | A2031, A5013 |
| ASHIKA | 002-D378 |
| BOSCH | 0 986 038 281 |
| BTS Turbo | G104654 |
| BV PSH | 052.000.166.136, 052.000.526.136, 052.000.775.086, 053.000.036.136, 053.000.139.086, 053.000.196.086, 053.000.276.136 |
| ERA | 210391A, 214006, 214010, 215456, 215457, 215533, 215561, 218006, 218029, 218039, 218040, 231050, 231076, IM830 |
| EUROTEC | 12060238, 12060260, 12060292 |
| GM | AG0389, AG0389RB, PRP656, PRP657, RTR8005, RTR8006, RTR8116 |
| HC-Cargo | F 032 110 631, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 135 233, F 032 137 571, F 032 139 666, F 032 140 093, F 032 140 235, F 032 140 342, F 032 140 419, F 032 140 420, F 032 140 575, F 032 140 576, F 032 140 817, F 032 141 103, F 032 141 233, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 230 481, F 032 234 897 |
| HELLA | 8EL 012 426-751 |
| HITACHI | LR165708, LR165708B, LR165708C, LR165708E, LR170727, LR170738, LR170738B, LR170738C, LR170738E |
| JAPANPARTS | ALD378 |
| JAPKO | 2D378 |
| LUCAS | LRA01941, LRA02660 |
| MEAT & DORIA | 5520935 |
| MITSUBISHI | A005T03092, A005T04392, A5T03092, A5T04392 |
| NISSAN | 2310050418, 231000E701, 231000E705, 231000E706, 231000E710, 231000E711, 231000E712, 231000E715, 231000E717, 2310050Y05, 2310050Y06, 2310050Y09, 2310050Y18, 2310050Y50, 2310070A00, 23100E0716, 23100OE705 |
| RIDEX | 4G0471, 4G0471R |
| STELLOX | 06-10845-SX |
| VALEO | 437151, 439584, 440058, 600066 |
| WILSON | 90251046 |