Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264118281 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 35A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 72mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M5) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA0105, AC-JBA0116 |
| AS-PL | A2136S, A5167, A5418S, ARC2013 |
| ASHIKA | 002-D335, 119-728 |
| BTS Turbo | G104610, G104616, G106755 |
| BV PSH | 052.000.072.086, 052.000.162.136, 052.000.167.086, 052.000.355.086, 052.000.772.136, 053.000.040.136, 053.000.182.086, 053.000.212.086, 165.003.035.130 |
| ERA | 215372, 215374, 215440, 215522, 216188, 218023, 218024, 231050, 231051 |
| EUROTEC | 12060096, 12060221, 12060225 |
| GM | PRP664, RTR8001, RTR8036, RTR8094 |
| HC-Cargo | F 032 110 264, F 032 112 270, F 032 132 080, F 032 132 406, F 032 132 429, F 032 132 434, F 032 135 757, F 032 140 081, F 032 140 084, F 032 140 091, F 032 140 093, F 032 140 342, F 032 140 352, F 032 140 353, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317 |
| HITACHI | GD205578A, LR135107, LR135108, LR13544, LR13558, LR13561B, LR13570, LR13591, LR140112, LR140131, LR140132, LR140133, LR140138, LR140138B |
| ISUZU | 5812003181, 8942469570, 8942469571 |
| JAPANPARTS | ALD335, PDH728 |
| JAPKO | 19728, 2D335 |
| LUCAS | LRA00685, LRA01191, LRA01218, LRA01288, LRA02788 |
| MITSUBISHI | A001T22971, A001T24571, A001T31685, A001T32471, A003TB6277, A1T22971, A1T24571, A1T31685, A1T32471, A3TB6277 |
| NISSAN | 2310001805, 2310001B00, 2310001B05, 2310001B15, 2310003B00, 2310003B05, 2310010110, 23100D1B15 |
| RIDEX | 4G0942, 4G0942R, 4G1019, 4G1327 |
| STELLOX | 06-71686-SX, 06-71771-SX |
| VALEO | 436507 |
| WILSON | 90251060 |
| YANMAR | 12408077201, 17105877200 |