Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264360079 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 70mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +35° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 25mm |
| AS-PL | S5225, S5225(MITSUBISHI) |
| BOSCH | 1 986 S01 251 |
| BTS Turbo | S103438, S103746 |
| BV PSH | 160.917.092.131, 160.917.092.370 |
| LUCAS | LRS04422 |
| MITSUBISHI | M001T30671, M001T30671ZC, M001T30671ZCKD, M001T30672, M001T30673, M001T30673AM, M1T30671, M1T30671ZC, M1T30671ZCKD, M1T30672, M1T30673, M1T30673AM |
| NISSAN | 233001CA0A, 233001CA0B, 233001CA0C, 233001CA0CRE |
| STELLOX | 06-10366-SX |