Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264317042 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,7kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82,5mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 25mm |
| AS-PL | S2047, S2051 |
| ASHIKA | 003-D214 |
| BTS Turbo | S106051, S106218 |
| BV PSH | 054.000.441.086, 054.000.441.590, 054.000.452.086 |
| EUROTEC | 11040827 |
| HC-Cargo | F 032 137 121, F 032 140 311, F 032 140 852, F 032 140 870 |
| HITACHI | HST114876A, S114876, S114876A |
| JAPANPARTS | MTD214 |
| JAPKO | 3D214 |
| LUCAS | LRS02498 |
| NISSAN | 233006N205 |
| STELLOX | 06-10186-SX |