Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264162444 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,7kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 13 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 56mm |
| AS-PL | S5428S |
| BTS Turbo | S103596 |
| LUCAS | LRS03998 |
| MITSUBISHI | M000T22271, M000T22271ZC, M000T22272, M000T22272ZC, M0T22271, M0T22271ZC, M0T22272, M0T22272ZC |
| NISSAN | 23300JA00B, 23300JA00BR, 23300JA00D, 23300JA00DR, 23300JA01B |
| WILSON | 91273463, 91273465 |