Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264184125 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 60mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +240° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 21mm |
| ACAUTO | AC-CBS1540 |
| AS-PL | S3148, S3148PR, S3148SR, S5271(MITSUBISHI), S5271S, S5501(MITSUBISHI) |
| ASHIKA | 003-D241 |
| BOSCH | 0 986 028 080 |
| BTS Turbo | S103280, S103281, S103389, S103634 |
| BV PSH | 160.586.092.000, 160.586.092.340, 160.586.092.341, 160.586.092.371, 160.586.092.500 |
| ERA | 220895A, 220895R, 226203, ZN1909 |
| EUROTEC | 11040832 |
| GM | 6392 |
| HC-Cargo | F 032 115 426 |
| HELLA | 8EA 011 611-761 |
| JAPANPARTS | MTD241 |
| JAPKO | 3D241 |
| KAMOKA | 8610496 |
| LUCAS | LRS02687 |
| MAGNETI MARELLI | 063721540010 |
| MEAT & DORIA | 5015113 |
| MITSUBISHI | M000T33671, M000T37871, M000T37871AM, M000T37871ZE, M000TD0971, M000TD0971AM, M0T33671, M0T37871, M0T37871AM, M0T37871ZE, M0TD0971, M0TD0971AM |
| NISSAN | 0023001HC1A, 00233001HC1A, 233001HC0B, 233001HC0D, 233001HC0E, 233001HC1A, 233001HC1B, 233001HC1C, 233001HCOD, 233004LC0A |
| RIDEX | 2S0768 |
| VALEO | 446507, 460235 |