Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264184101 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 69,7mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 29mm |
| ACAUTO | AC-CBS1539 |
| AS-PL | S5198, S5264S |
| BOSCH | 0 986 025 310, 1 986 S01 256, 1 986 SE2 230, 1 986 SE2 250, 1 986 SE2 251, 1 986 SE2 306 |
| BTS Turbo | S103376, S103616 |
| BV PSH | 062.000.285.136, 160.584.082.340, 160.584.082.370 |
| ERA | 220894A, 220894R, 221312R, ZN0360 |
| EUROTEC | 11040835 |
| HC-Cargo | F 032 114 761, F 032 140 430, F 032 140 731, F 032 330 182, F 032 331 730 |
| HELLA | 8EA 011 611-731 |
| KAMOKA | 8610328 |
| LUCAS | LRS02503 |
| MAGNETI MARELLI | 063721539010 |
| MITSUBISHI | M000T33071, M000T33071ZM, M0T33071, M0T33071ZM |
| NISSAN | 233004A00B |
| RIDEX | 2S1207R |
| STELLOX | 06-10319-SX, 06-10354-SX |
| SUZUKI | 311000M68K1, 3110061M00, 31100M68K10 |
| VALEO | 446511, 460238 |