Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264110988 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,7kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 13 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 51mm |
| ACAUTO | AC-CBS6049 |
| AS-PL | S5386S |
| ASHIKA | 003-D224 |
| BTS Turbo | S103756 |
| BV PSH | 062.000.084.136 |
| ERA | 232059 |
| EUROTEC | 11040872 |
| HC-Cargo | F 032 135 341, F 032 135 468, F 032 136 895, F 032 140 731 |
| JAPANPARTS | MTD224 |
| JAPKO | 3D224 |
| LUCAS | LRS02248 |
| MITSUBISHI | M001T68681, M001T68681ZC, M1T68681, M1T68681ZC |
| NISSAN | 23300CA000, 23300CA000A, 23300CA00A |