Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264162475 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,6kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 68mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 27mm |
| AS-PL | S2096S |
| BOSCH | 1 986 S01 535 |
| BTS Turbo | S106241, S106242 |
| BV PSH | 062.000.044.086, 160.573.102.270, 160.573.102.415 |
| EUROTEC | 11040901 |
| HC-Cargo | F 032 137 948, F 032 140 311, F 032 140 870 |
| HITACHI | S114932, S114932A, S114932B, S114932C, S114932E |
| LUCAS | LRS03995 |
| NISSAN | 23300EY00A, 23300EY00C, 23300EY00D, 23300EY00E, 23300EY00G |
| VALEO | 460421 |
| WILSON | 91251221 |