Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264147090 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,7kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 68mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +100° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33mm |
| AS-PL | S2067S |
| BTS Turbo | S106053, S106221 |
| EUROTEC | 11040809 |
| HITACHI | S114880, S114880A |
| LUCAS | LRS02746 |
| NISSAN | 23300AM600, 23300AM60A |
| RIDEX | 2S1235R |
| VALEO | 460416 |
| WILSON | 91251187 |