Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264080557 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 68,9mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +14° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 18,5mm |
| ACAUTO | AC-JBS1367 |
| AS-PL | S2039, S4028, S4028PR, S4028SR, S5210, S5210PR |
| ASHIKA | 003-D232, MT-104JM |
| BOSCH | 0 986 023 870, 1 986 S01 115 |
| BTS Turbo | S103279, S103372, S103373, S103609, S106249 |
| BV PSH | 062.000.285.136, 160.565.104.081, 160.565.104.340, 160.565.104.341, 160.565.104.500 |
| ERA | 220846, 220846A, 220846R, 225242, 232012, 232055, ZN0597 |
| EUROTEC | 11040748 |
| GM | IM3182, SG0531, SG0531RB |
| HC-Cargo | F 032 115 361, F 032 137 121, F 032 137 643, F 032 137 938, F 032 140 430, F 032 140 731, F 032 140 922, F 032 141 135, F 032 237 859, F 032 238 126, F 032 330 154, F 032 330 156, F 032 330 182, F 032 332 864 |
| HELLA | 8EA 012 527-921 |
| HITACHI | S114901, S114901A, S114901AM, S114901B, S114901C, S114901D, S114954B, S114968, S114977 |
| JAPANPARTS | MT-104JM, MTD232 |
| JAPKO | 3D232, MT-104JM |
| KAMOKA | 8610032, 8610137 |
| LUCAS | LRS02231, LRS02454 |
| MAGNETI MARELLI | 063721367010 |
| MEAT & DORIA | 5035747 |
| MITSUBISHI | M000T32171, M000T32171KD, M000T32171ZE, M000T32172, M000T32172ZE, M000T32173, M000T32173ZE, M000T32177, M000T32177ZT, M000T32178, M000T32178ZE, M000T32181, M0T32171, M0T32171KD, M0T32171ZE, M0T32172, M0T32172ZE, M0T32173, M0T32173ZE, M0T32177, M0T32177ZT, M0T32178, M0T32178ZE, M0T32181 |
| NISSAN | 233001HK0A, 233001KA1A, 233001KA1B, 233001KA1C, 233008477R, 23300BC200, 23300BC20A, 23300BC20B, 23300BC20C, 23300EE000, 23300EE00A, 23300EE00B, 23300EE00C, 23300EE00CRE, 23300EE00D, 23300EE01C, 23300EE01D, 23300EE01E |
| OSSCA | 28192 |
| RIDEX | 2S1074, 2S1074R |
| STELLOX | 06-10159-SX |
| VALEO | 446506 |