Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264120260 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 67mm |
| Hammastehulk | 13 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +115° |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 41mm |
| AS-PL | S5112 |
| BTS Turbo | S103744 |
| BV PSH | 054.000.125.136, 054.000.125.590 |
| EUROTEC | 11040747 |
| HC-Cargo | F 032 116 773, F 032 135 341, F 032 136 895, F 032 140 731 |
| LUCAS | LRS02362 |
| MAZDA | N3H118400A, N3H118400AR, N3Z118400 |
| MEAT & DORIA | 5035742 |
| MITSUBISHI | M001T30471, M001T30471A, M001T30471AM, M001T30474, M001T30474A, M1T30471, M1T30471A, M1T30471AM, M1T30474, M1T30474A |
| RIDEX | 2S0158 |
| VALEO | 460403 |
| WILSON | 91273437 |